خدمات سئو

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت

 

جست و جوی کاربران به شما ختم می شود ،

البته اگر یک سئوی اصولی داشته باشید….

 

بزرگترین حجم ورودی های یک سایت از طریق جست و جو صورت می گیرد. اگر بصورت اصولی روی سئو وبسایت خود کار کنید می توانید میزان ورودی های خودتان را به صورت چشمگیری افزایش دهید . البته باید در نظر داشته باشید که اگر کار خود را به افراد غیر متخصص بسپارید ممکن است نتیجه ی آن برعکس شود!

یافتن مشتریان بالقوه

سئو به شما کمک می کند تا مشتریانی را جذب نمایید که می خواهند از طریق جستجو در اینترنت نیاز خود را برطرف نمایند.یعنی افرادی که واقعا به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.

فزایش طبیعی و پایدار ورودی های وبسایت

میزان ترافیک وبسایت شما به صورت پایدار افزایش پیدا خواهد کرد و و اعتبارتان برای موتور های جستجو بیشتر می شود البته به شرطی که یک سئوی اصولی داشته باشید.

تاثیر پایدار و طولانی

زمانی که رتبه ی یک سایت در گوگل بهبود پیدا کند دیگر به سادگی پایین نمی آید و این یعنی روزانه قشر زیادی از مشتریان را با کمترین زحمت به سایت خود هدایت کرده اید.

خدمات سئو ویلگول

تیم ما در قدم اول یک تحلیل و آنالیز دقیق از وبسایت شما انجام می دهد و سپس فرایند سئو آن را بصورت کاملا اصولی انجام خواهد داد.

خدمات بهینه سازی سایت

آموزش پایه ی اصول سئو

رای اینکه بتوانید کار ما را ارزیابی کنید ما به شما اصول پایه ی سئو را آموزش می دهیم.

استراتژی کلمات کلیدی

ما با توجه به تجربه و ابزارهای سئو برای شما مشخص می کنیم که بهترین کلمه ی کلیدی در حوزه ی فعالیت شما کدام موارد می باشند.

لینک سازی صحیح

ما لینک سازی وبسایت شما را به وسیله ی افراد متخصص و با تنوع بالا انجام می دهیم.

بهینه سازی وب سایت

فاکتور های بنیادی سایت شما یعنی ساختار و محتوا را برای موتور های جستجوگر آماده می کنیم.

بهبود محتوای وب سایت

اصل اول در سئو ؛ بهینه سازی ساختار وب سایت و محتوای آن است :

ما بر اساس تجربه ی خودمان بهترین استاندارد های سئو را در وب سایت شما پیاده می کنیم چون سایت شما نه تنها باید برای موتور های جستجو گر بهینه باشد بلکه باید تجربه ی  کاربری عالی نیز به مخاطب بدهد.

بهبود ساختار وبسایت شما

ما مسیر ها و ساختار صفحات وب سایت شما را بهبود می بخشیم تا راحت تر توسط موتور ها جستجو گر خوانده شوند.

بهینه سازی محتوای وبسایت شما برای کلمات کلیدی

کلمات کلید اصلی و فرعی را در وبسایت شما می گنجانیم و به اندازه ی کافی بر روی آن ها تاکید می کنیم.

رعایت استاندارد های موتور های جستجو

ما همه ی فاکتور ها و استاندارد های موتور های جستجو را در وبسایت شما اعمال می کنیم تا با اصول سئو همخوانی داشته باشد.

بهینه سازی محتوا و ساختار سایت

بهبود سئو خارجی وبسایت

اصل دوم در سئو دریافت لینک های مرتبط از سایت های خارجی برای معرفی وبسایت شما می باشد.

شرکت های مهم سئو بر روی کیفیت لینک های دریافتی متمرکز هستند نه تعداد آن ها چراکه از نظر موتورهای جستجوگر کیفیت بسیار مهم است.

ساخت بک لینک در محتوا های مرتبط

برای اینکه گوگل اعتماد بیشتری به وبسایت شما داشته باشد می بایست بک لینک های شما در صفحات مرتبط قرار گیرد  و ما این کار را به بهترین نحو برای شما انجام می دهیم.

تنوع بالای بک لینک ها و دامنه ها

برای اینکه یک نتیجه ی خوب و البته پایدار بوجود آید ما بک لینک هایی با تنوع بالا برای وبسایت شما ایجاد خواهیم کرد.

بک لینک سازی ارکانیگ به وسیله ی اشخاص متخصص

ما برای بهبود سئو وبسایت شما بک لینک خریداری نمی کنیم و یا آن را توسط ربات ایجاد نمی کنیم . بلکه صرفا از طریق نیروی انسانی متخصص بک لینک های مرتبط و با کیفیت ایجاد می کنیم.

سئو خارجی سایت

برنامه ریزی دقیق و اصولی ؛ اولین قدم در هر کار صحیح

مسلما شما دوست ندارید انرژی و هزینه تان را بیهوده صرف کنید پس بهتر است در اولین قدم تحلیلی مناسب از نقاط ضعف و قوتتان و نیز جایگاه رقبایتان به دست آورید و پس از آن با یک برنامه ریزی اصولی و استاندارد سئو وبسایت تان در یک بازه ی زمانی معقول بالا ببرید. شما در ادامه می توانید بصورت کاملا شفاف خدمات سئو تیم ویلگول را ببینید.

استراتژی و برنامه ریزی سئو

آنالیز و تعیین استراتژی سئو

 

نصب گوگل سرچ کنسول

برای اینکه بتوانید رفتار کاربران و فرآیند پیشرفت تان را بررسی کنید باید سرچ کنسول را نصب کنید.

 

تحقیق کامل کلمات کلیدی

ما یک لیست کامل از کلمات کلیدی مهم حوزه کسب و کار شما را در اختیارتان قرار می دهیم . تحقیق این کلمات کلیدی نه تنها کمک می کند تا شناخت بهتری از رقبا داشته باشید بلکه تحلیل مناسبی از بازار و نیز میزان رقابت موجود است. از این رو کلمات کلیدی را مهم ترین قدم در سئو یک سایت می دانند و استراتژی های بعدی بر پایه ی آن انجام می شود.

 

تفکیک و دسته بندی کلمات کلیدی اصلی و فرعی

تحقیق کلمات کلید تنها بخش اولیه ی کار است . مهم ترین بخش اطلاعاتی است که می بایست از این کلمات استخراج کنیم. برای این کار کلمات را تفکیک می کنیم و از بین آن ها کلمات اصلی و فرعی را انتخاب می کنیم . بر اساس همین دسته بندی اولویت های خود را مشخص می کنیم و صفحات مختلف سایت را برای آن بهینه سازی می نماییم.

 

بررسی و آنالیز سئو داخلی

سئو داخلی وبسایت شما و وضیعت آن یک دید مناسب به ما برای چینش برنامه و تعیین استراتژی  سئو می دهد . این کار به ما کمک می کند تا هدفگذاری دقیق تری داشته باشیم . در پایان این مرحله لیستی کامل از وضعیت کلی سئو داخلی ،تگ ها ،متا تگ ها ، کلمات کلیدی ، عناوین و … برای هر صفحه به شما ارائه می شود که در اصل به وسیله ی ابزارآلات تخصصی و با توجه به تجربه ما استخراج شده اند.

 

بررسی و آنالیز سئو خارجی

در آنالیز سئو خارجی ما یک دید مناسب از کیفیت و کمیت بک لینک های سایت شما به دست می آوریم . این فرایند به ما کمک می کند تا بک لینک های بی کیفیت و  اسپم را شناسایی کنیم و نسبت به حذف آن ها اقدام کنیم . علاوه بر این ما یک لیست از اصلاحات لازم در اختیار شما قرار می دهیم که البته مبنای آن بررسی کامل قسمت های مختلف سئوی خارجی از جمله وضعیت انکرتکست ها می باشد . این گزارش به ما کمک می کند تا شرایط بک لینک های سایت شما را بدانیم و برای لینک سازی و رپورتاژ ها برنامه ریزی کنیم.

 

بررسی وضعیت بهترین رقیبان تان

برای اینکه بازار رقابتی حوزه ی کسب و کار شما را بهتر بشناسیم باید نقاط قوت و ضعف رقبایتان را بررسی کنیم . این امر نه  تنها باعث آشنایی بیشتر ما با رقیبان و کسب و کار شما می شود بلکه باعث می شود تا یک برنامه ریزی مالی صحیح تر نوشته و اقدامات موثر تری برای رسیدن به هدف داشته باشیم. نتایج این بررسی در نهایت بصورت یک گزارش در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

تدوین استراتژی لینک سازی

لینک سازی همانند یک پل بر روی پرتگاه است . یک لینک سازی صحیح می تواند شما را به سرعت جلو بیندازد اما کوچکترین لغزشی در آن باعث می شود تا با جریمه ی گوگل مواجه شوید لذا انجام آن توسط افراد متخصص ضروری است . ما وبسایت هایی که برای لینک سازی شما بیشترین اولویت را دارند مشخص می کنیم. علاوه بر این سایت های مناسب برای رپورتاژ آگهی را نیز به شما معرفی می کنیم .

 

تدوین برنامه و ایده های تولید محتوا

بعد از بررسی کلمات کلیدی و وضعیت رقبایتان ما یک برنامه و استراتژی کلی برای تولید محتوا در اختیارتان قرار می دهیم تا به وسیله ی آن اقدام به تولید محتوا برای وبسایت و یا وبلاگ خود نمایید. این مورد بصورت یک لیست و گزارش کامل در ختیار شما قرار می گیرد.

 

تدوین ساختار کلی صفحات

باید مشخص شود که هر صفحه از وبسایت شما چه ساختاری دارد و روی چه کلمه کلیدی متمرکز است . این امر بعد از بررسی و تحقیق کلمات کلیدی مشخص می شود . ساختار هر صفحه از سایت شما باید ترکیبی از محتوا ،سئو و تجربه ی کاربری باشد تا بتوانید هم کاربران و هم موتور های جستجو را راضی نگه دارید . ما درطی یک گزارش ساختار لازم برای هر صفحه و عنوان کلمه کلیدی آن را هم به شما ارائه می دهیم .

 

 

خدمات سئو و بهینه سازی

1- بهینه سازی وضعیت سئو داخلی

 

بهینه سازی عنوان ها و متاتگ ها

برای اینکه شما در بین نتایج گوگل در رتبه ی بالاتری قرار بگیرید باید تگ ها و متا تگ های شما بهینه سازی شوند و برای این کار ممکن است نیاز باشد تا عناوین و متا تگ های هر صفحه را دوباره بازنویسی کنیم و در آن کلمات هدف را به کار ببریم تا صفحه را برای موتور های جستجو و کاربران تنظیم کنیم .

 

بهبود وضعیت تگ های H

 بر اساس همان برنامه ی سئو که در مرحله ی قبلی تدوین شده است ممکن است نیاز باشد تا تگ های H   محتوا های هر صفحه مجددا اصلاح و بهینه سازی شوند . این امر کمک می کند تا محتوای این صفحات از لحاظ سئو بهینه تر باشد.

 

بهینه سازی محتوا بر اساس اصول سئو

برای اینکه هر صفحه رتبه ی بهتری در گوگل بگیرد صفحات و محتوا های هر صفحه بر اساس اصول سئو اصلاح و بهینه سازی می شوند تا با کلمه های کلیدی مورد نظر در نتایج موتور های جستجو نمایش داده شوند.

 

بهبود لینک های داخلی

لینک های داخلی وبسایت شما بر اساس اصول شما بهینه و اصلاح می شوند و لینک های داخل محتوا ها ، کلمات لینک و محل قرار گیری آن ها نیز بهبود می یابد علاوه بر این لینک های موجود در فوتر و هدر نیز اصلاح و بهینه سازی می شود.

 

بهبود اطلاعات تصویر

باید کلمات کلیدی هر صفحه و عکس در توضیحات آن (Alt )جای بگیرد این امر از لحاظ سئو تاثیر مثبتی در رشد سئو سایت شما دارد.

 

بهبود و یا ایجاد robots.txt

برای اینکه بتوانیم محدودیت های لازم را روی ربات های گوگل اعمال کنیم باید فایل robots.txt را بهینه سازی و آنالیز نماییم.

 

بررسی و یا بهبود سایت مپ

در طی استراتژی های داخلی سایت مپ شما نیز مورد بررسی قرار می گیرد تا اصلاحات لازم بر روی آن اعمال شود و در صورت داشتن ایرادی آن را بر طرف خواهیم نمود

 

 

2- بهبود وضعیت سئوی خارجی

 

شناسایی بک لینک های اسپم

ما تمام بک لینک های سایت شما را مورد بررسی قرار می دهیم و بک لینک های نامعتبر و اسپم را شناسایی می کنیم. چنانچه بک لینک مخرب تشخیص داده شود از سایت لینک دهنده درخواست حذف را می کنیم و در صورت عدم حذف توسط آن ها خودمان آن را Disavow  می نماییم.

 

معرفی و ارجاع بک لینک های اسپم به گوگل

ما در طی استراتژی سئوی خارجی تک تک بک لینک های اسپم را شناسایی و در قدم های بعدی آن را به گوگل معرفی می کنیم تا از تاثیرات مخرب آن بر روی وبسایت شما جلوگیری شود.

 

 ساخت بک لینک در صفحات معتبر

سایت شما به تعداد مشخصی بک لینک معتبر برای رشد نیاز خواهد داشت ما در طی استراتژی سئو این را نیز لحاظ خواهیم کرد و در برنامه ی زمانی مشخص اقدام به ساخت بک لینک های  مفید در سایت های معتبر خواهیم نمود.

 

توزیع مناسب انکرتکست ها

برای اینکه نسبت مناسبی از انواع انکر تکست ها را داشته باشید می بایست لینک ها و کلمات آن مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم اصلاح شوند.

 

استفاده از سوشیال سیگنال

شبکه های اجتماعی می توانند تاثیر بسیار مثبتی در رشد سایت شما داشته باشند لذا در صورت انتشار مطلبی در سایت شما ، در صفحه ی مخصوص به برند شما در شبکه های اجتماعی مانند پینتریست ،فیسبوک و لینکداین و منتشر می شود .بک لینک های حاصل از آن برای شما مفید خواهد بود.

 

3- رپورتاژ در وبسایت های بزرگ و معتبر

 

بهبود متن رپورتاژ خبری شما

برای اینکه تاثیرگذاری متن رپورتاژ شما افزایش یابد ما آن را از لحاظ اصول سئو و اصول نگارشی بررسی می کنیم و در صورتی که اشکالی در آن وجود داشته باشد آن را رفع خواهیم کرد .

 

انتشار رپورتاژ بصورت ماهیانه

ما در مرحله ی اول تدوین استراتژی؛ نیاز های شما به بک لینک های مفید و پایدار را بررسی خواهیم کرد و برای رسیدن به این هدف ماهیانه در سایت های معتبر رپورتاژ هایی را برای بهبود سایت شما منتشر خواهیم کرد.

 

4- مانیتورینگ و ارائه گزارش ماهیانه

 

بررسی مداوم سرچ کنسول

برای اینکه وضعیت بهبود سایت شما را زیر نظر داشته باشیم همواره سرچ کنسول شما را بررسی کرده و  وضعیت کانال های ورودی را کنترل خواهیم کرد.

 

ارائه یک گزارش بصورت ماهیانه

برای اینکه همواره در جریان اقدامات انجام شده قرار بگیرید ما ماهیانه گزارش کاملی از پیشرفت کار و وضعیت سئوی سایت شما را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

ارائه یک گزارش بک لینک های ایجاد شده

ما لیست کاملی از صفحات هدف و لینک های ساخته شده در آن ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

مشاور سئو

5- مشاوره ی  تخصصی سئو

 

مشاوره کلمات کلیدی

تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی مهم ترین اقدام شما در تدوین استراتژی سئو می باشد . ما به شما کمک می کنیم تا لیست جامعی از کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار خود رابیابید و سپس بهترین ها را در بین آن ها انتخاب کنید. این امر به شما کمک می کند تا برنامه ای منظم برای سئو و تولید محتوای خود داشته باشید. مشاوران ما با سال ها تجربه می توانند بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهند.

 

مشاوره جهت بهینه سازی سئو داخلی

سئوی داخلی وبسایت دارای پیچیدگی ها و گستردگی های فراوانی است و نمی توان آن را محدود به یک محور دانست. انتخاب صحیح کلمات کلیدی، بکار گیری دقیق کلمات کلیدی اصلی و فرعی ، بهینه سازی هر سایت برای کلمه ی کلیدی مخصوص آن ، استفاده ی درست از تگ ها و متا تگ ها، برسی تگ های H  در هر صفحه ، لینک سازی داخلی و.. همه مواردی هستند که نیاز به دقت بالایی در تنظیم دارند و چنانچه نتوانید به آن ها مسلط شوید ممکن است نتیجه ی عکسی از بهینه سازی خود بگیرید. مشاوران ما با سال ها تجربه آماده هستند تا تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

مشاوره جهت بهینه سازی سئوی خارجی

سئوی خارجی یکی از مهم ترین فاکتور های سئو می باشد که گرچه به اندازه ی سئو داخلی گسترده نیست اما اهمیتی هم سطح آن دارد . شما باید بدانید که چه تعداد بک لینک نیاز دارید و نیز باید بدانید که این بک لینک ها را از کدام سایت ها و چگونه ایجاد کنید . ما به شما کمک می کنیم تا درک درستی از کیفیت و کمیت بک لینک هایتان داشته باشید و نیز سایت های مناسب برای رپورتاژ آگهی را به شما معرفی خواهیم نمود تا بهترین نتایج را از رپورتاژ آگهی تان داشته باشید.

 

 

مشاوره ی تولید محتوای سئو شده

تنها داشتن یک سایت جذاب برای نمایش در بین نتایج گوگل کافی نیست . شما باید علاوه بر رابط کاربری عالی دارای محتوایی مناسب و سئو شده باشید . ما اصول یک محتوای سئو شده و استاندارد های لازم در تولید محتوا را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید محتوا های تولید شده تان را بهتر بررسی و اصلاح نمایید.

پرسش و پاسخ

سوالات متدوال شما درباره ی خدمات سئو تیم ویلگول

سئو چیست و کدام نیاز های ما را برطرف می کند؟

در حقیقت بهینه سازی یک وبسایت برای موتو های جستجو را سئو گویند که در اصل مخفف عبارت Search Engine Optimization است. حجم بسیار زیادی از ورودی های یک سایت مربوط به ورودی های موتور ها جست و جو می باشد و این ورودی ها در حقیقت افرادی هستند که با جستجوی نیاز هایشان در اینترنت به دنبال خدمات و محصولات مورد نیازشان هستند و چنانچه شما بر روی این کلمات و نیاز ها تمرکز کنید می توانید حجم عظیمی از کاربرانی که به شما نیاز دارند را بیابید. داشتن یک سئوی خوب دقیقا همان چیزی است که این افراد را به سمت شما جذب می کند.

مفهوم کلمه ی کلید چیست و چرا اهمیت دارد؟

کلمات کلیدی دقیقا همان کلماتی هستند که در زمینه ی کاری شما اهمیتی فراوان دارند و کاربران برای رفع نیاز هایشان آن ها را جستجو می کنند . چنانچه شما بتوانید لیست این کلمات را بیابید و بر روی آن ها متمرکز شوید می توانید این کاربران را به سمت خود جذب نمایید. متمرکز شدن روی این کلمات منوط به داشتن یک سئوی مناسب در همه ی ابعاد است.

سئو کلاه سیاه ،خاکستری و سفید چیست؟

برای سئو اصول و راهکار ها بسیار زیادی وجود دارد . برخی از این راهکار ها بسیار سریع جواب می دهند اما با توجه به اینکه از شیوه های غیر استاندارد استفاده می شود، در صورتی که توسط موتور های جستجو تشخیص داده شوند با جریمه ی آن ها مواجه می شوند . این سئو را سئوی کلاه سیاه گویند . در قابل این راهکار سئوی کلاه سفید وجود دارد که جریمه نمی شود اما کمی دیر تر جواب می دهد . در حد فاصل این دو سئوی کلاه خاکستری وجود دارد که هم سریع جواب می دهد و هم جریمه نمی شوید.

سئوی یک وبسایت چگونه انجام می شود؟

سئو دارای پیچیدگی های بسیاری است و در دو دسته داخلی و خارجی قرار می گیرد . سئوی داخلی دارای گستردگی های بسیاری از جمله بهینه سازی محتوا و ساختار سایت می باشد و قسمت خارجی آن نیز عبارت است از بک لینک ها و سیگنال های سایت شما که ایجاد و کنترل همه ی این موارد نیازمند تخصص و مهارت است و چنانچه اشتباهی صورت بگیرد ممکن است با جریمه ی گوگل مواجه شوید.

آموزش های بیشتر درمورد سئو و بهینه سازی وب سایت …

blog image
بهمن ۲۹, ۱۳۹۸

آموزش خرید و فروش پرفکت مانی در پنل صرافی ویلگول

توسط سعید مومنی

در این آموزش قرار است نحوه استفاده از پنل صرافی آنلاین ویلگول را برای خرید و فروش پرفکت مانی جهت دوستانی که آشنایی کامل ندارند بررسی کنیم . اگر هنوز در صرافی آنلاین ویلگول اکانت ندارید دست به کار شوید و طبق این آموزش “نحوه ثبت نام و وریفای مشخصات در پنل صرافی آنلاین ویلگول” […]

ادامه مطلب
blog image
بهمن ۲۸, ۱۳۹۸

ورود به حساب پرفکت مانی | و نکات مهم جهت ورود ایمن

توسط سعید مومنی

  پرفکت‌مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که برای پرداخت‌های غیرنقدی بر روی وب ایجاد شده است . این شبکه در سال 2007 تاسیس شده است . این خدمت , فرصت‌های خاصی را در اختیار یوزرها وب و صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی قرار می دهد . همگی یوزرها پرفکت‌مانی میتوانند به راحتی , سرمایه‌هایشان را در […]

ادامه مطلب
blog image
بهمن ۲۷, ۱۳۹۸

آموزش تصویری چگونه از وام پرفکت مانی استفاده کنیم ؟ به همراه نکات مهم

توسط سعید مومنی

یکی‌از خدماتی سیستم نقل و انتقال پرفکت مانی که یوزرها اکثر وقت ها با آن شناخت ندارند , وام پرفکت مانی است . این موسسه به یوزرها خویش با اعتنا به حالت اکانت کاربری ایشان , وام میدهد . همگی این تجهیزات منجر شده هر روز تعداد یوزرها بیشتری به خرید آنلاین پرفکت مانی ترغیب […]

ادامه مطلب