آموزش تصویری چگونه از وام پرفکت مانی استفاده کنیم ؟ به همراه نکات مهم

220

یکی‌از خدماتی سیستم نقل و انتقال پرفکت مانی که یوزرها اکثر وقت ها با آن شناخت ندارند , وام پرفکت مانی است . این موسسه به یوزرها خویش با اعتنا به حالت اکانت کاربری ایشان , وام میدهد . همگی این تجهیزات منجر شده هر روز تعداد یوزرها بیشتری به خرید آنلاین پرفکت مانی ترغیب میشوند . از جمله سرویس ها پرفکت مالی در لیست پایین , حجم عظیمی از امور را برای یوزرها راحت تر می نماید :

  • نقل وانتقال پول بین اکانت یوزرها گوناگون PM
  • قابلیت و امکان پرداخت اینترنتی در خرید های فروشگاهی مثل آمازون , ترندیول ترکیه , علی بابا و …
  • نقد کردن درآمد دلاری نتایج از انجام شغل ها آنلاین جهانی
  • محافظت الکترونیکی سرمایه
  • قابلیت و امکان خرید ارز های دیجیتال

اگر تصمیم به اخذ وام پرفکت مانی دارید , دو گزینش پیش روی شماست :

۱ . درخواست اخذ وام ایجاد نمائید تا به بخش همگانی تبادل اعتبار ارسال شود و درانتظار جواب بمانید .

جهت ایجاد درخواست اخذ وام , شما می بایست بر روی دکمه «دریافت وام» در منوی اصلی تبادل اعتبار کلیک نمائید .

آن گاه موردها پایین را انتخاب فرمایید :

  • به هنگام پرداخت وام , ترجیح می‌دهید وجه در کدامیک از حساب‌های شما اخذ شود .
  • مبلغ وامی که تقاضای اخذ آن را دارید چقدر است؟
  • نرخ سود ( از … تا … ) که برای وام خویش می‌پذیرید و یا این که مجموع پولی که در پایان دوره‌ی وام قادر به پرداخت آن می باشید .
  • طول دوره‌ی وام بر مبنای روز که بعداز آن قادر به پرداخت وام به وام‌دهنده خواهید بود .

اخذ و پرداخت وام در پرفکت مانی فی مابین یوزرها اتفاق می افتد . بدین صورت که هر فرد خویش تصمیم می‌گیرد به اشخاص دیگر وام بدهد یا این که خیر . پرفکت مانی مشخص و معلوم نموده است که هر کس چه تعداد وام اخذ کرده و چه تعداد را به موقع بازپس داده است . نیز چنین پارامتر TS که در معنای اعتبار یک استفاده کننده است ( Trust Score ) میتواند در گزینش وام گیرنده اثر گذار باشد . به این دلیل که هر کاربری که TS بالاتری داشته باشد یعنی مورد اعتماد تر است .

وام گیرنده هم می‌تواند گزینش نماید که از چه کسی وام اخذ نماید . در صورتی وام گیرنده و وام دهنده هر دو توانستند توافق های ضروری را حاصل نمایند , این پول در بین اکانت این اشخاص جا به جا می شود .

در‌حالتی که شما دارنده یک کارگزار مورداعتماد می باشید که قبلاً با او فعالیت کرده‌اید , می توانید درخواست خویش را بجای فهرست همگانی , مستقیماً به او ارجاع دهید .

آن‌گاه شما می بایست بر روی «پیش‌نمایش» کلیک نموده , یکبار دیگر درخواست خویش را بررسی کرده و آنگاه «ایجاد» را کلیک کنید .
برای آنکه از پرفکت مانی وام بگیرید , به وبسایت این مجموعه به نشانی Perfectmoney . is بروید و به اکانت کاربری خویش وارد گردید . در حساب پرفکت مانی از منو بالای برگه “ Deposit ” را بزنید و بعد از آن به بخش ‘ Credit Exchange ‘ بروید . تصویر ذیل نشان دهنده منویی است که بایستی وارد گردید .
دریافت وام از پرفکت مانی

در ادامه بروی‘ Take a loan ‘ را بزنید تا فرم درخواست وام به شما نمایش داده شود .

وام پرفکت مانی
در فرم نشان داده شده به شما , استفاده کننده می گوید چه هدفی از اخذ وام داراست و در حالتی که قصد دارااست از شخص خاصی وام اخذ نماید , اسم او‌را می گوید . ولی از طریق همین برگه شما به لینک و پیوند همگی وام های پرفکت مانی دسترسی داراست . در‌حالتی که بر روی ‘ View all requests to lend ‘ کلیک فرمائید , میتوانید لیست تمام وام دهنده ها به همراه میزان وام پرداختی و روش پرداخت را ملاحظه کنید .

آموزش تصویری گرفتن وام پرفکت مانی

 

۲ . یک پیشنهاد که به وسیله فردی که خواستار پرداخت وام است را یافته

در صورتی‌که یک توصیه پرداخت وام در فهرست همگانی تماشا کردید که پیش‌نیازهای شمارا اقناع می نماید , میتوانید با کلیک بر روی «دریافت وام» که در کنار سفارش جای‌دارد , وام را اخذ فرمایید . لطفاً خود را با کلیه شرایط وام پیشنهادی آشنا نموده , و در حالتی که کاملاً با آنها راحت می‌باشید , شماره حسابی را برای زمانی که خواهش شما تکمیل شده و قرارداد انعقاد شده و قرار باشد وام پرداخت شود انتخاب فرمایید .

در لیست وام دهنده ها آیتم ‘ View request ‘ ریزه کاری بیشتر نشان داده می شود . تصویر ذیل بخشی از وام های پرفکت مانی را نشان میدهد .
وام های پرفکت مانی

به‌این نکته اعتنا داشته باشید که به هر کاربری با هر مرحله اطمینان وام ندهید! هر چند در صورت پرداخت نکردن وام , پرفکت مانی اکانت وام گیرنده را مسدود می نماید ولی مدام تمام نکات را در لحاظ بگیرید .

 

نکات مهم در مورد وام پرفکت مانی!

وام تنها وقتی پرداخت خواهد شد که وام‌دهنده از این‌که پیشنهادش مورد توجه یک کاربر سیستم پرفکت‌مانی قرار گرفته است با خبر شود . صرفا وقتی که وام‌دهنده تأیید خودکار درخواست را انتخاب کرد‌ه باشد , داد و ستد فورا بعد از فشار دادن «ارسال درخواست» انعقاد خواهد گردید .

یوزرها می بایست مد نظر داشته باشند که در حالتی‌که وام در موعد مقرر ( زمان رقم خورده در حالت خرید و فروش ) پرداخت نشود , اکانت شما مسدود شده و شما بضاعت و توان انجام هیچ دسته فعالیتی در اکانت خویش از جمله اضافه کردن سرمایه به آن را نخواهید داشت .

چنانچه شما تصمیم به بازپرداخت وام خویش پیش از اتمام زمان داشته باشد , بایستی به بخش «معاملات» بازگشت کرده و بر روی دکمه «تکمیل» که در کنار معامله‌ی شما جای دارد کلیک کنید .
اخطار!

لطفاً از داشتن یک استراتژی عالی جهت چگونگی بازپرداخت وام اطمینان نتایج کنید . پرداخت‌های به‌موقع سبب بهبود رتبه‌ی اکانت شما نزد پرفکت‌مانی خواهد شوید .

ما حقیقتاً معتقدیم که در شرایطی‌که شما یک طرح واقع‌گرایانه جهت چگونگی به کارگیری از پول اخذ شده , کوشش و روش پاسخگویانه دارید , هیچ مشکلی برای برگرداندن پول نخواهید داشت .

در انتها اگر قصد خرید پرفکت مانی یا خرید کارت شارژ پرفکت مانی را دارید . صرافی آنلاین ویلگول آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد.

 

یه پاسخ بگذارید

Your email address will not be published.