قیمت روز و لحظه ای دلار پرفکت مانی چه قدر است؟

602

قیمت روز دلار پرفکت مانی چه قدر است و به چه عواملی بستگی دارد ؟

پرفکت مانی سیستم انتقال وجه معتبری در سراسر دنیاست و یوزرها فراوانی در جمهوری اسلامی ایران از سرویس ها این سیستم انتقال پول استفاده می نمایند . ولی در‌صورتی‌که این سیستم برای انتقال وجه استفاده می شود , چرا ارزش روز دلار پرفکت مانی اهمیت دارد؟ و در‌صورتی‌که فاکتور مهمی به حساب آورده می شود , چه گونه می توان از قیمت روز دلار پرفکت مانی باخبر شد؟

کاربرانی که از پرفکت مانی برای انتقال وجه استفاده می نمایند , یک اکانت در‌این سیستم افتتاح می نمایند . سیستم پرفکت مانی شبیه پی پل است و برای انجام تراکنش ها فارغ از محدودیت می بایست پروسه احراز نام‌و‌نشان و یا این که به اصطلاح وریفای اکانت کاملا صورت پذیرد . ولی ذکر این نکته هم واجب است که پرفکت مانی سرویس ها خویش را به ایرانیان ارائه می دهدو به همین خاطر کاربران ایرانی فراوانی دارد برخلاف پی پل که ایرانیان را تحریم کرده است .

بعداز بهره برداری اکانت , در‌صورتی‌که شما بخواهید موجودی حسابتان را ارتقا دهید می بایست از ووچر پرفکت مانی استفاده فرمائید .

ولی ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی همانند یک کارت شارژ بوده و شما میتوانید با به کار گیری از آن موجودی اکانت خویش را بالا ببرید . نوع اکانت پرفکت مانی شما قادر است دلاری , یورویی باشد البته چیزی که بیشترین کاربرد را داراست اکانت دلاری پرفکت مانی است . یعنی شما با خرید یک کد ووچر میتوانید به موجودی دلاری خویش اضافه فرمائید . اما دقت داشته باشید که بر عکس این مسئله هم موجود هست . یعنی برای مثال شما در اکانت پرفکت مانی خویش , 100 دلار پول دارید و از آن یک ووچر 40 دلاری تولید می‌کنید . شما میتوانید با فروش این کد ووچر , مساوی ریالی اخذ فرمائید .

به طبع تا اینجا متوجه قیمت روز دلار پرفکت مانی شده اید . وقتی که شما قصد فروش دلار موجود در پرفکت مانی را دارید , با اهمیت است که صرافی به چه قیمتی آنرا از شما خریداری می نماید . علاوه بر آنکه در حجم های بالای فروش هم , قیمت گوناگون است . البته چه گونه می شود به قیمت ارزان و حقیقی دلار پرفکت مانی پی برد؟

هر صرافی متناسب کیفیت عالی سرویس ها خویش , قیمتی برای دلار پرفکت مانی انتخاب می نماید . یک کدام از سایت هایی که به اعلام دقیق بها دلار پرفکت مانی , وب مانی و … میپردازد , صرافی آنلاین ویلگول است . دسترسی سهل و آسان به قیمت روز از طریق سایدبار این سامانه مقدور است . شما کافیست  در سایدبار قیمت لحظه ای خرید و فروش  دلار پرفکت مانی رو مشاهده نمایید.

(توجه : ممکن است بر اساس حجم تقاضا این قیمت 100 تومان بالاتر یا پایینتر باشد .)

قیمت روز و لحظه ای دلار پرفکت مانیورود یا ثبت نام در صرافی آنلاین ویلگول

علاوه بر سایدبارقیمت  روز دلار پرفکت مانی از روش پنل کاربری وب سایت به صورت کاملا دقیق قابل مشاهده است . کافیست در صرافی آنلاین ویلگول عضو گردید و یک اکانت در‌این وبسایت باز فرمایید . آنگاه از بخش داشبورد بر روی “ پرفکت مانی ” کلیک نمایید .
آن گاه در منویی که برای شما نمایش داده می شود , بخش مورد نظر را تعیین فرمایید . درصورتی که قصد دارید پرفکت مانی خویش را بفروشید و می‌خواهید از ارزش روز دلار پرفکت مانی اطلاع داشته باشید , بر روی “ فروش ووچر پرفکت مانی ” و در شرایطی که قصد خرید دارید , بر روی “ خرید ووچر پرفکت مانی ” کلیک فرمایید.

قیمت روز دلار پرفکت مانی در صرافی آنلاین ویلگول

قیمت خرید دلار پرفکت مانی

در صورتی‌که بر روی “ خرید ووچر پرفکت مانی ” کلیک کرده باشید , می بایست در فریم قرمز میزان دلخواهی که قصد خرید را وارد نمائید . آن‌گاه فورا در فریم سبز رنگ هم اندازه ریالی به شما نشان داده می شود .
به عنوان مثال فرض فرمائید قصد خرید ده دلار پرفکت مانی دارید . در کادر میزان دلخواه , عدد 10 را وارد فرمایید . بعد از آن در کادر سمت چپ ارزش را ببینید . با زدن کلید ” ثبت توصیه ” می‌توانید خرید پرفکت مانی خویش را از صرافی آنلاین ویلگول انجام دهید .

قیمت فروش دلار پرفکت مانی

 

درصورتی که بر روی “ فروش ووچر پرفکت مانی ” کلیک کرده باشید , با تصویری شبیه صورت ذیل مواجه می‌شوید . مثل سطح قبلی می‌توانید با درج مبلغ , هم اندازه ریالی دلار پرفکت مانی خویش را محاسبه نمائید .
دقت داشته باشید با زدن ‘ مبلغ ‘ هم اندازه ریالی برای شما نشان داده خواهد شد . همینطور در صرافی آنلاین ویلگول فروش های با حجم بالا , با بها بالاتری خریداری میگردند . صرافی آنلاین ویلگول با پشتیبانی ماهر کلیه سرویس ها مرتبط با خرید و فروش پرفکت مانی را با شایسته ترین کیفیت و در پر سرعت ترین زمان برای شما انجام می‌دهد .

قیمت خرید و فروش دلاری ووچر پرفکت مانی در صرافی آنلاین ویلگول
قیمت خرید و فروش دلاری ووچر پرفکت مانی در صرافی آنلاین ویلگول

 

شما می توانید جهت خرید یا فروش کارت شارژ پرفکت مانی یا شارژ حساب پرفکت مانی از طریق لینکهای زیر زیر اقدام نمایید .

 

 

یه پاسخ بگذارید

Your email address will not be published.