قوانین صرافی آنلاین ویلگول جهت خرید و فروش ارز های دیجیتال

مواظب باشید !!!

اگر فردی از شما خواست که پولی را به حسابتان واریز کند که برایش ارز دیجیتال خرید کنید و مبلغی وسوسه انگیز را به عنوان پورسانت یا کارمزد به شما دهد و یا اینکه حساب یا اکانت صرافی خود را در اختیارش قرار دهید, به هیچ عنوان قبول نکنید زیرا احتمال دارد پول دزدی  از کارت های هک شده به حسابتان واریز شود که شما را حتما درگیر دادگاه و دادسرا خواهد کرد و ناخواسته شریک دزد ها خواهید شد و کل مبلغ با جریمه را باید کامل پرداخت کنید و حبس این کار را چه عمدا و چه سهوا باید بکشید چرا که پول دزدی مستقیم به حساب شما واریز شده و اینکه در صورت چنین جرمی توسط کاربر صرافی آنلاین ویلگول تابع قوانین قضایی کشور می باشد و هر نوع مدرکی از کاربر نیاز باشد در صورت لزوم در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد داد.

قوانین صرافی آنلاین ویلگول جهت خرید و فروش  ارز های دیجیتال

لطفا قوانین صرافی آنلاین ویلگول جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را مطالعه نمایید تا بعدا برای شما کاربر عزیز مشکلی بوجود نیاید و درگیر مشکلات پلیس فتا نشوید.

 

 • وب سایت ویلگول  هیچ گونه فعالیتی در خصوص اسکناس یا ارز فیزیکی ندارد و در حیطه ی کاری صرافی های کشور وارد نمی شود.
 • احراز هویت از پرداخت کنندگان بوسیله دریافت کارت ملی، سلفی با کارت ملی، دریافت شماره کارت پرداخت کننده و بررسی یکسان بودن نام صاحب حساب با نام کسی که مدارک به نام ایشان است، صورت خواهد پذیرفت. همچنبن شماره موبایل خریدار احراز خواهد شد. 
 • قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر مانند ، پول های دزدی و حساب هک شده و .. بر عهده خود کاربر می باشد.
 • ویلگول از ارائه خدمات به افرادی که  هویت نامشخص معذور است.
 • خدمات وب سایت و صرافی ویلگول تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است و به سازمان یا گروهی وابسته نمی باشد .
 • کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده است.
 • به کاربران زیر 18 سال هیچگونه خدماتی ارایه نمیشود .
 •  کاربر پیش از ثبت سفارش می بایست از صحت و اعتبار ارائه دهنده خدمات خارجی، مبلغ مورد سفارش و آدرس و سایر اطلاعات مربوط فرآیند ثبت و فعالسازی سفارش خود اطمینان حاصل نماید، چرا که وب سایت ویلگول تنها مسئولیت انجام تراکنش را در مسیر ثبت شده در سفارش را بر عهده دارد و سایر مسائل و مشکلات حاشیه ای همچون خطا درج مشخصات، آدرس اشتباه، عدم رسیدگی پذیرنده و … بر عهده کاربر می باشد.
 • وب سایت ویلگول به سایت های غیر قانونی خدماتی عرضه نمی  کند .
 • پس از اینکه خرید یا فروش قطعی شد و مرحله ثبت و پرداخت سفارش تکمیل شد ، دوطرف ملزم به دریافت یا پرداخت مبلغ با قیمت ثبت شده در سیستم هستند مگر با توافق وب سایت ویلگول .
 • در صورت هر گونه تخلف از سوی عضو و کاربر سایت اعم از استفاده از ساب های بانکی هک شده ، مشخص نبودن منبع پول ، پولشویی و .. که قصد فریب وب سایت را دارد ، وب سایت ویلگول ، معلق کردن حساب کاربر و اطلاع به مراجع ذیصلاح را حق خود می داند .
 • در صورت ثبت اطلاعات نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده , سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد. پس از اتمام خرید محصول , محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.
 • اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران.
 • واریز وجه به حساب وب سایت توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزی ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه و درخواست کننده سفارش باید یکی باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت باید از حساب شخص متقاضی (کاربر عضو و احراز شده در سایت) حواله شود و در صورت نقدی بودن وجه واریزی، باید در فیش مربوطه نام واریز کننده، همان نام کاربر احراز شده در سایت باشد. بدیهی است در غیر این صورت به درخواست حواله مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد
 •  هرگونه تراکنش در صرافی آنلاین ویلگول می بایست منطبق با مشخصات کارت پرداخت کننده باشد در ویلگول باشد و کاربر حق ندارد از کارت یا حساب سایر افراد اقدام به ثبت سفارش نماید و در صورت تخلف مبلغ پرداختی تا زمان درخواست صاحب اصلی کارت با حساب بلوکه خواهد شد.
 • قوانین در موارد زیادی و بسته به شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ممکن است تغییر کند و وب سایت اطلاع رسانی در موراد تغییر می نماید و کاربر موظف به مطالعه آن ها در زمان خرید می باشد.