چگونه امنیت حساب پرفکت مانی ‌را بهبود ببخشیم ؟ ۴ روش عالی

96

همه چیر را در مورد امنیت حساب پرفکت مانی بدانیم …

پرفکت مانی یک خدمت مالی است که به یوزرها این قابلیت را می‌دهد تا پرداخت ها و جابه جایی پول را بطور قطعی در سراسر وب انجام دهند . این قابلیت فرصت های زیاد خوبی را برای یوزرها وب و صاحبان شغل ها اینترنتی تولید می نماید .

امنیت حساب پرفکت مانی به چه صورت است ؟

تمام یوزرها پرفکت مانی می‌توانند به آسانی در کوتاهترین زمان و با کارمزد ارزان وجه خویش را به ارزهای الکترونیکی جایگزین تبدیل نمایند . روش ثبت شده ی همیاری با بانکها , پرفکت مانی را برای اخذ و ارسال نقل و انتقالات اینترنتی در سراسر دنیا مجاز می نماید . پرفکت مانی در سال 2007 تاسیس شده است . سیستم پرداخت رسماً ذیل کمپانی مالی پرفکت مانی است که در پاناما / آمریکای مرکزی ثبت شده‌است .

آیتم های سپرده گذاری حساب پرفکت مانی :

– بانک اینترنتی ( دست کم مبلغ سپرده 300 دلار )
– ووچر الکترونیکی
– شرکای مجاز ( سیستم های پرداخت الکترونیکی , سیستم ادله های تبادل ارز الکترونیکی… ) . مشتری میتواند با به کارگیری از سیستم های پرداختی نظیر آنیون , مانی گرام , ای – پِی , دارایی بیفزاید .
– بیت کوین ;
– مبادله اعتبار .

آیتم های برداشت حساب پرفکت مانی :

– بانک اینترنتی ;
– ای – ووچر ( دقت : ای – ووچرها هیچ زمان منقضی نمیشوند ) ;
– ارز الکترونیکی ;
– شرکای صرافی دارای اعتبار ;
– بیت کوین ;
– مبادله اعتبار .

امنیت حساب پرفکت مانی چگونه است ؟

بررسی های بیشمار داعیه می نمایند که پرفکت مانی دارنده سیستم امنیتی قدرتمند و توانمندی  است ,  در عین حال که استفاده از آن  آسان و راحتی است . در نتیجه , خطرها به کار گیری برای یوزرها پرفکت مانی را به کمترین حد ممکن می‌رساند . چه بسا بیشتر از اینها , هر کاربر این سیستم حق دارد پیکربندی امنیتی را بصورت مستقل تهیه و تنظیم نماید .

سیستم امنیتی به مشتری اجازه میدهد بسته به راهکار امنیتی فردی خود , از تاکتیک های امنیتی و ابزارهای مو جود بهره ببرد .

برای دسترسی به آیتم های امنیتی اکانت پرفکت مانی به وب سایت پرفکت مانی به نشانی Perfectmoney . is وارد گردید . مشخصات حساب خویش را وارد فرمائید و به پنل کاربری خویش بروید . در سمت راست تصویر قسمت “ Security ” مروبط به پیکربندی امنیتی حساب شماست . لامپ های سبز قسمت زیر همین بخش نشان میدهد که چند روش از چهار روش امنیتی فعال است .

برای اعمال تغییرات در  امنیت حساب پرفکت مانی بر روی “ Change Security Setting ” کلیک نمایید .
افزایش امنیت حساب پرفکت مانی

سیستم امنیتی یک‌سری امکانات افزون بر پیش فرض های موجود است که عبارتند از :

1 ) باز بینی هویت

این ابزار با انگیزه شناسایی دارنده ی اکانت پرفکت مانی تشکیل شده شده‌است . در صورتی میخواهید بدانید که چطور عمل می نماید , بایستی بدانید که از دید فنی بررسی هویت ابزار امنیتی بررسی و مقایسه ی “ داده های محل ورود ” , مثل IP دستگاه , مرورگر و… است . در صورتیکه که احراز هویت مشتری از آدرسهای IP تازه صورت بپذیرد که با اکانت صاحب و مالک یکی نیستند , سیستم امنیتی راه و روش را برای اکانت مسدود کرده و یک کد ایمنی مازاد را به پست الکرونیکی ( ثبت شده در زمان نام نویسی اکانت کاربری ) ارسال می نماید . تغییر تحول IP بطور تکی از طریق مرکز پشتیبانی صورت می‌گیرد .

2 ) تأیید هویت از روش پیام کوتاه

سیستم امنیتی PM بعد از ورود به سیستم , پیام با کد تأیید را به شماره موبایل مالک اکانت ارسال می نماید . این یکی روشهای مطمئن برای اطمینان از هویت دارای ی اکانت است .

فعال کردن امنیت بیشتر حساب پرفکت مانی3 ) حفاظت از روش کد کارت

یکی دیگر از ابزارهای امنیتی عالی سیستم . مشتری یک کارت با تصویر گرافیکی با کدهایی را ( از روش پست الکرونیکی ) اخذ می نماید . برای تایید نقل و انتقالات , سیستم امنیتی به صورت خودکار یک سوال به صورت تصادفی , بر پایه ی کدهای مشخص و معلوم از روی کد کارت برای مشتری ارسال می نماید . کد کارت یک روش مراقبت مطلوب و قابل اعتماد برای تأیید معاملات است . این یک روش امنیتی شناخته شده در بخش پرداخت مالی در تراز جهانی است .

 

4) سیستم رصد تراکنش ها ( Anti–fraud filtration system )

این سیستم همه تراکنش های انجام یافته حساب شما‌را محاسبه می نماید و تراکنش هایی که احتمال می‌رود کلاهبرداری باشند , شناسایی می نماید . به صورت خودکار این سیستم تراکنش هایی که حدس بزند , کلاهبرداری می کنند , برای بررسی بیشتر به اپراتور باز می گرداند . چنانچه پرداخت تحت عنوان کلاهبرداری تشخیص داده نشود ; به گیرنده باز گردانی می شود . با اعتنا به ماهیت این مدل سیستم امنیتی , گاهی برخی تراکنش ها تا 24 ساعت طول می‌کشد . ولی در صورتی‌که پرداخت شما بیشتر از 24 ساعت طول کشید , با پشتیبانی پرفکت مانی رابطه برقرار فرمائید و علت را بپرسید .
امنیت حساب پرفکت مانیمنبع :https://perfectmoney.com/security_center.html

لازم به ذکر است که ==>

پرفکت مانی به مشتریان خویش 2 مدل اکانت ارائه می‌دهد  :

– فردی ;
– کسب و کار یا بیزنسی .

این اکانت مشتمل بر 3 ارز متعدد است :

– دلار ایالات متحده ;
– یورو ;
– طلا و جواهرات .

پرفکت مانی دارنده 3 شرایط است :

– معمولی ;
– خریداری شده ;
– حسابهای شریکی .

شناسه ی اکانت پرفکت مانی به چه صورت است ؟

شناسه اکانت ترکیبی از عدد ها است که از U ( اکانت دلار ) , E ( اکانت یورو ) یا این که G ( اکانت طلا و جواهرات ) آغاز می شود .

فواید حساب پرفکت مانی چیست ؟

– گزارش های مطلوب و ماهرانه از به کار گیری از اکانت پرفکت مانی معمولی ، انواع متفاوتی از داده ها , نمودارهای مرتبط با سفارشات , عملیات مالی , حالت اکانت و موردها دیگر در اکانت فردی قابل دسترسی خواهد بود .
– تهیه و تنظیم سیستم پرداخت مکرر خودکار . این ابزار می‌تواند مخارج ماهانه ی تکراری کمپانی شمارا تهیه و مدیریت نماید . این فرمان اجازه می‌دهد تا پرداخت ها در موقعیت اتومات انجام شوند .
– سیستم چندین زبانه , به کارگیری از سیستم را بسیار راحت می نماید . وبسایت ما به 23 زبان متعدد دردسترس است .

 

معایب حساب پرفکت مانی چیست ؟

– پرفکت مانی کارت اعتباری پلاستیکی منحصر به خویش را ندارد ( که در صورت جستجوی سیستم پرداخت علی الخصوص برای برداشت پول نقدی از دستگاه خودپرداز , تراکنش ناموفق خواهد بود )

جهت شارژ حساب پرفکت مانی یا خرید ووچر پرفکت مانی می توانید از خدمات صرافی آنلاین ویلگول  استفاده نمایید .

ممنون که تا پایان مقاله ” چگونه امنیت حساب پرفکت مانی ‌را بهبود ببخشیم ؟ ” با ما همراه بودید .

یه پاسخ بگذارید

Your email address will not be published.