خرید کارت شارژ پرفکت مانی | خرید ووچر پرفکت مانی | فروش ووچر ( voucher ) پرفکت مانی

به صورت آنی و اتومات و بدون کارمزد

183
همانطور که در مقاله افتتاح اکانت پرفکت مانی به آن اشاره شد ; پرفکت مانی , از امن ترین روشهای انجام مبادلات ارزی است . کارت شارژ ( ووچر ) پرفکت مانی که دارای مبلغی است برای  شارژ اکانت یا این که خرید با ووچر پرفکت مانی از سایت های پذیرنده قابل به کارگیری میباشد . صرافی آنلاین ویلگول با هدف ارائه سرویس ها ارزی در تراز خوب , ارائه دهنده انواع کارت شارژ با قیمت های مختلف می‌باشد . شما پس از خرید کارت شارژ پرفکت مانی یک کارت شارژمشتمل بر یک شماره , کد فعال‌ساز‌ی , مقدار متبوع شما و مورخ ساخت بر روی آن هست . برای خرید هر یک از این کارت ها , از روش لینک و پیوند پایین می‌توانید نسبت به خرید کارت شارژ پرفکت مانی آن مبادرت کنید .

خرید کارت شارژ پرفکت مانی

خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزدشما بدون شک با چک های بانکی شناخت دارید و می‌دانید که در قبل یکی‌از شایسته ترین شیوه ها برای عدم حمل پول نقدی , به کار گیری از همین چک های بانکی بود . ووچر پرفکت مانی یا این که e – Voucher هم نوعی کارت شارژ پرفکت مانی است که به عبارتی هدف چک های بانکی بیان شده شده اند .
ووچر پرفکت مانی برای واریز پولی به اکانت پرفکت مانی یا این که برای برداشت کردن از آن مورد استفاده قرار می‌گیرد . e – Voucher دارنده یک شماره ی دیجیتالی یکتای 16 رقمی است و یک کد فعالسازی 10 رقمی , همینطور مورخه ساخت و مورخه اعتبار ووچر پرفکت مانی بر روی آن ثبت شده‌است . این کارت به صورت دیجیتالی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و صادر شدن آن مشمول کارمزد بسیار کمی است .

آیا مایلید تا با کاربردهای ووچر پرفکت مانی آشنا شوید؟

پس کماکان با ما همراه گردید تا شما‌را با مهمترین کاربردهای ووچر پرفکت مانی آشنا نمائیم .

خرید کارت شارژ و ووچر پرفکت مانی

مهمترین کاربرد های کارت شارژ یا ووچر پرفکت مانی

در‌این بخش از مقاله برای شما خاطرنشان خوا هیم کرد که جنبه های کاربردی ووچر پرفکت مانی کدامند و چرا مورد استفاده قرار می‌گیرند .

  • با به کارگیری از ووچر پرفکت مانی قابلیت و امکان پرداخت برای خرید آنلاین به صورت کامل مطمئن موجود هست .
  • قابلیت تبدیل ووچر پرفکت مانی به پول نقدی یا این که هر مدل ارز دیجیتال بوسیله صرافی های آنلاین موجود است .
  • انتقال پول به هر جای جهان چه بسا به کسانی که اکانت پرفکت مانی ندارند .
  • به طور کلی در حالتی‌که بخواهیم از میزان اهمیت ووچرپرفکت مانی برای شما بگوئیم , میتوانیم به‌این نکته اشاره کنیم , هر جایی که برای شما مهم باشد تا داده ها اکانت پرفکت مانی را برای خویش محفوظ نگه دارید , میتوانید از ووچر پرفکت مانی استفاده فرمائید . یا این که در شرایطی‌که در جایی به هر عامل قابلیت دسترسی به اکانت پرفکت مانی برای شما وجود نداشته باشد , میتوانید از e – Voucher استفاده نمائید .
  • چه بسا در شرایطی که قصد دارید به مهاجرت بروید و مایل نیستید پول نقدی با خویش حمل فرمایید , میتوانید به جای حمل پول نقدی , از ووچر پرفکت مانی استفاده فرمائید . در صرافی های سراسر دنیا که مطمئن و مورد تایید می‌باشند , ووچر را به پول نقدی تبدیل فرمائید.

برخی از مزیت های کارت شارژ ( ووچر ) پرفکت مانی

در صورت داشتن اکانت پرفکت مانی , به شما پیشنهاد می‌کنیم مدام محافظت های ضروری جهت هک نشدن حسابتان را رعایت نمایید .

از مزیت های دارندگان کارت شارژ ( ووچر ) پرفکت مانی , این است که با استفاده از این کارت ها , سوای داشتن اکانت پرفکت مانی و این که متحمل پرداخت کارمزدی شوند از وب سایت هایی که پذیرنده اکانت پرفکت مانی می باشند ;

میتوانند خرید خویش را انجام دهند . از طرفی با به کار گیری از این کارت ها اشخاصی که دارنده اکانت perfect money میباشند , میتوانند مبادرت به شارژ اکانت خویش کنند .
پرداخت آنلاین , به صورت مطمئن و خصوصی برای اخذ محصول ها و سرویس ها از وسیع ترین مزیت کارت شارژ ( ووچر ) پرفکت مانی هست .

دقت داشته باشید که‌این کارت شارژ ها شبیه پول نقدی می باشند به این ترتیب در صورت گم شدن این کارت ها مسئولیت با خود فرد است اما با وجود این که شبیه وجه نقد میباشند نمیتوان آن‌ها‌را با پول نقدی بده بستان کرد! در صورتیکه که در زمینه ی تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی از دید کارمزد سوالی دارید باید بدانید نقل و انتقال ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد است ولی نقل انتقال ارز بین حساب های پرفکت مانی در حالت عادی 2 درصد و در حات اکانت وریفای شده 0.5 درصد است .

فروش کارت شارژ پرفکت مانیطریق واریز و انتقال مبلغ کارت شارژ ( ووچر ) پرفکت مانی به اکانت

 

1 – در مرحله ابتدایی بایستی به وب سایت قانونی پرفکت مانی مراجعه کرده و وارد اکانت کاربری خویش گردید . ( درصورتی که که هنوز مبادرت به افتتاح اکانت پرفکت مانی نکرده اید , ما میتوانیم این عمل را برای شما انجام دهیم )

2 – بعد از منوی بالا آیتم ” Deposit ” را تعیین کنید .

3 – در‌این قسمت , لطفا بر روی آیتم ( e – Voucher ) کلیک نمائید .

4 – در پنجره گشوده شده مورد ها ضروری دربرگیرنده شماره کارت شارژ , کد فعال‌سازی را در قسمت ذی‌ربط وارد فرمائید و بعد از نوشتن کد امنیتی بر روی کلید ( Activation ) کلیک نمائید .

5 – در مرحله پایان حسابی که میخواهید شارژ شود را تعیین نمایئد .

6 – شادباش می گوئیم اکانت شما شارژ شد .

ما به شما یاری میکنیم تا خریدی مطمئن از فروشگاه های آنلاین در سراسر دنیا داشته باشید . همینطور بتوانید صرفا با یک کلیک مقدار وجه مورد نظرتان را با آرامش خاطر به هر کجای دنیا انتقال دهید . لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال یا این که فقط برای مشاوره , با ما از روش تیکت یا پشتیبان تلگرام، در تماس باشید . . . درانتظار شنیدن صدای گرم شما هستیم!

خرید ووچر پرفکت مانی آنی

ورود به حساب پرفکت مانی

قیمت ووچر پرفکت مانی

یه پاسخ بگذارید

Your email address will not be published.