سفارش تبلیغ نویسی

این روز های سایت های زیادی اقدام به ارائه ی خدمات تخصصی دیجیتال مارکتنیگ کرده اند . در بین این خدمات سفارش تبلیغ نویسی بسیار برجسته است. چیزی که شاید بسیاری از کسب و کار ها احساس کنند که از آن بی نیاز هستند و خودشان می توانند انجام دهند  اما این دقیقا همان اشتباهی است که نباید مرتکب شوند . زیرا تبلیغ نویسی نیاز به مهارت و تجربه ی خاصی دارد که از عهده ی هر کسی بر نمی آید. و تا نتایج و معجزات آن را ندیده باشید نمی توانید اهمیت آن را درک کنید از این رو می باشد که همه ی کسب و کار های بزرگ برای تک تک محصولات خود  به موسسات دیجیتال مارکتینگ سفارش تبلیغ نویسی می دهند چرا که اهمیت این موضوع و میزان بازدهی آن را دریافته اند و همین امر یکی از فاکتور های رشد آن ها بوده است.

 

 • اما واقعا اهمیت تبلیغ نویسی در چیست ؟
 • چرا باید آن را به یک متخصص بسپاریم؟
 • اصلا اصول پایه  تبلیغ نویسی چه چیز هایی می باشد که ما نیاز داریم تا برای بقاءکسب و کارمان و فروش بیشتر آن ها را یاد بگیریم؟

 

در این مقاله قصد دارم تا مروری بر پاسخ این سوالات داشته باشیم پس بهتر است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

 

تبلیغ نویسی چیست

 

 

تبلیغ نویسی چیست؟

بسیاری از کسب و کارها در صفحه خدمات یا محصولات خود در فضای آنلاین صرفا به نوشتن اطلاعات و توضیحات اکتفا می‌کنند و تصور می‌کنند که یک متن و یا تبلیغ نویسی عالی انجام داده اند که هر مشتری را مجذوب خود می کند حال اینکه این موضوع کاملا برعکس می باشد تبلیغ نویسی صرفا ارائه اطلاعات و توضیحات در مورد یک محصول  و یا خدمات خاص نمی باشد.معرفی یک محصول مازاد بر ارائه اطلاعات و توضیحات می‌بایست خواننده را ترغیب به استفاده و یا خرید نماید و این چیزی است که افراد عادی نمی تواند آن را به خوبی انجام دهند.

 

 

هدف تبلیغ نویسی چیست ؟

هدف تبلیغ نویسی مازاد بر آگاهی دادن در مورد محصول و یا خدمات ایجاد وسوسه و انگیزه در شخص بازدید کننده برای خرید محصول می باشد که می بایست توسط افراد با تجربه انجام شود که سابقه درخشان در امر تبلیغ نویسی دارند  و این امر بدون شک تاثیر شگرفی بر روی افزایش نرخ تبدیل و افزایش میزان فروش یک محصول و یا سفارش یک خدمات خواهد داشت.

مهم ترین صفحه برای محصول صفحه مربوط به معرفی آن در وب سایت می باشد که متاسفانه یکسری از وب سایت ها در داخل کشور صرفا به ارائه توضیحاتی کوتاه همراه با چند عکس و نهایتاً ویدیو به معرفی محصول خود می پردازند حال اینکه می بایست محصول و یا خدمات خود را به صورت کامل به همراه با تکنیک های تبلیغ نویسی و ارائه ی عکس ،ویدیو نمودار و… معرفی نمود.

 

 

 

عوامل فروش

 

 

 

تبلیغ نویسی و فروشنده موفق :

ارائه یک توضیحات عالی برای محصول همانند یک فروشنده ی موفق و حرفه ای می ماند که اطلاعات لازم را به خریدار ارائه می دهد و از تعداد مشخصی بازدید کننده مشتریان بیشتری می سازد .

 

درست همانند حالتی که شما وارد یک مغازه موبایل فروشی می شوید و می خواهید موبایلی خریداری نماید اما اطلاعی از ویژگی ها و قیمت موبایل های موجود ندارید و نمی دانید بر اساس بودجه ی  شما کدام موبایل ها مناسب شما هستند و هنگامی که از فروشنده در این باره سوال می‌کنید با چند پاسخ کوتاه و مختصر سوال هایتان را جواب می دهد.

 

مسلم است که این فروشنده نمی تواند مقدار قابل قبولی موبایل در روز به فروش برساند حال اینکه ممکن است مغازه دیگری باشد که هنگامی که وارد آن می شویم فروشنده در کمال خوشرویی با توجه به نیازها و بودجه شما تک‌تک گوشی‌ها را برای شما بررسی کرده و اطلاعات لازم را در کمال خوشرویی به شما می دهد مسلم است که میزان فروش این فروشنده بیشتر خواهد بود و این همان امری است

 

یک تبلیغ نویسی خوب می‌تواند طوری برای محصول شما تبلیغ نویسی انجام دهد ، به طوری که نه تنها آگاهی‌های لازم را به خریدار و بازدید کننده می دهد بلکه با استفاده از تکنیک‌های بخصوص سبب جذب و ترغیب سازی شخص بازدید کننده برای تبدیل شدن به مشتری می کند.

 

 

 

 

چرا کسب و کار ها از تبلیغ نویسی استفاده نمی کنند ؟

با وجود اهمیت بسیار زیادی تبلیغ نویسی در افزایش نرخ تبدیل یک وبسایت دارد اما باز هم تعداد کثیری از وبمستران و صاحبان کسب و کار ها از آن استفاده نمی کنند و خود را با بهانه‌های مختلف قانع می کنند از مله این بهانه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

” ما اپراتورهایی برای قانع کردن مشتری و یا کاربر استخدام کرده ایم که بسیار حرفه ای هستند”

یا

“کارمندانی برای افزایش فروش استخدام کرده امی در که تمام ساعات به سوالات مشتریان پاسخ می دهند”

و…

جالب اینکه تمام این افراد قلباً می دانند که هیچ کارمند نمی‌تواند جای یک توضیحات عالی را بگیرد علاوه بر این توضیحات خوب و اصولی سبب می‌شود تا حتی زمانی هم که در خواب هستید  نیز محصول شما به فروش برود و همانند یک سیستم خودکار عمل نماید.

 

 

 

 

تبلیغ نویسی کنید و نامحدود بفروشید :

یک تبلیغ نویسی خوب برای محصولات و خدمات سبب می‌شود تا وب سایت شما در هر ساعت از شبانه روز و یا حتی هنگامی که در سفر یا خواب هستید نیز برای شما فروش به ارمغان آورد و این چیزی نیست که یک کارمند و یا اپراتور فروش بتواند انجام دهد.

 

در واقع صفحه محصول تبدیل به شخصی می‌شود که  با بازدیدکننده صحبت می‌کند و او را برای خرید ترغیب می‌کند . در یک کلام ساده تر تبلیغ نویسی مناسب برای خدمات و محصولات تان همانند یک فروشنده بسیار حرفه ای برای شما عمل خواهد کرد که نیاز به حقوق و مزایا ندارد و بیشترین نرخ تبدیل را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

 

ترفند های تبلیغ نویسی

ترفند های تبلیغ نویسی

ممکن است با خود بگویید که تبلیغ نویسی حرفه‌ای ممکن است چه نکاتی داشته باشد و آیا اصلا نکات خاصی دارد؟

 

اگر محصولی دارید بهتر است این سوالات را از خود بپرسید:

 • چه عنوانی می‌تواند بهترین عنوان برای محصول ما باشد؟ به طوری که خواننده در نتایج گوگل روی آن کلیک کرده و یا ترغیب به خواندن متن آن شودکافی است تا چند دقیقه به این موضوع فکر کنید درخواهید یافت که انتخاب‌های بسیار زیادی دارید که انتخاب کردن تنها یکی از آن ها می تواند دشوار باشد.
 • چه تصاویری در صفحه محصول یا خدمات ما باشد که برای مشتری ترغیب کننده باشد؟
 • چه تعداد کلمه برای هر محصول و یا خدمات باید نوشته شود که کسل کننده نباشد و خواننده بدون احساس خستگی تا انتهای آن را مطالعه کند؟
 • چه رنگ هایی می‌تواند در تبلیغات موثر باشد که آنها را در صفحه محصول یا خدمات خود بگنجانیم تا پیام تبلیغاتی ما موثرتر و بهتر منتقل شود؟
 • متنی که باید درباره محصول و یا خدماتمان بنویسیم چگونه باید باشد تا مشتری را ترغیب نماید و نرخ تبدیل مان افزایش پیدا کند؟
 • از چه کلماتی می بایست برای جلب مشتری استفاده کنیم و کدام کلمات را نباید به کار ببریم؟
 • چگونه می بایست در مشتری اطمینان را ایجاد کرد به طوری که از خرید از ما ترس و واهمه نداشته باشد؟
 • صفحه آرایی محصول ما باید به چه شکل باشد تا کاربر را به ماندن در صفحه و خواندن توضیحات ترغیب کند؟

 

اگر به هر سوال چند دقیقه فکر کنید می‌بینید که انتخاب‌های بسیار زیادی پیش روی تان است اما ممکن است بسیاری از آن ها نه تنها سبب ترغیب مشتری نشود بلکه برعکس اعتماد را در وجود او از بین ببرد به همین جهت است که شما نیاز دارید تا برای هر محصول یک تبلغات حرفه ای بنویسید و به عبارتی از همان خدمات سفارش تبلیغ نویسی گروه های دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید که در ابتدای کار ذکر کردیم.

 

در حقیقت تبلیغ نویسی حرفه ای اساس و مبنای کار یک فروشگاه یا وب سایت خدماتی عالی می باشد اما با این وجود  بسیاری از فروشندگان و وبمستران آن را در ابتدای کار نادیده می گیرند.

 

 

در ابتدای کار بروی جذب ترافیک سرمایه گذاری کنیم یا تبلیغ نویسی ؟

بسیاری از افراد در ابتدای ساخت وب سایت خود تمرکزی روی تبلیغ نویسی محصولات و خدمات خود انجام نمی‌دهند و به جای آن انرژی و هزینه خود را صرف افزایش ورودی های وب سایت می کنند و بعد از مدتی متوجه می شوند که با وجود میزان ورودی های بالا اما میزان سفارشات آنها بسیار پایین است و در این حالت است که آنها تصور می‌کنند کسب و کار اینترنتی شان به صرفه نیست و خود به خود از گردونه ی رقابت حذف می شوند.

 

این در صورتی است که اگر این افراد تنها بر روی تبلیغ نویسی محصولات خود متمرکز شوند در می یابند که می توانند با همان نرخ ورودی مشتری های بسیار بیشتری داشته باشند. به عبارتی می توانند نرخ تبدیل خود را افزایش دهند.

 

 

 

 

تبلیغ نویس

برای تبلیغ نویسی و یا سفارش تبلیغ نویسی چه باید کرد؟

 

برای افرادی که نیازمند به تبلیغ نویسی برای وبسایت خود هستند دو راه وجود دارد اولین راه این است این است که خود اقدام به یادگیری اصول تبلیغ نویسی نمایند دوم اینکه سفارش کار خود را به یک تیم متخصص بسپارند.

 

اما در حقیقت تبلیغ نویسی نه تنها نیازمند آموزش است بلکه تجربه بسیاری نیز می‌طلبد که ممکن است با آزمون و خطا های بسیار به دست آید و بسیاری از کسب و کارها نیز در ابتدای کار ظرفیت کوچکترین خطا ها را ندارند برای همین است که متخصصین این شیوه را مناسب افرادی می دانند که تعداد محصولات و یا خدمات آنها در یک ماه بسیار بالا باشد و کسب و کار و پشتوانه مالی آن ها نیز تحمل آزمون و خطا را داشته باشد .

 

اما چنانچه میزان تبلیغات خدمات شما در یک ماه کم می باشد توصیه می کنیم تا سفارش تبلیغ نویسی خود را به یک گروه دیجیتال مارکتینگ بسپارید چرا که این امر نیازمند آزمون و خطا و تجربه بسیار می باشد و صرفا نمی توان آن را در آموزش‌های تئوریک خلاصه کرد بسیاری از افراد با اینکه اصول تبلیغ نویسی را یاد گرفته اند اما هنوز نمی توانند یک تبلیغ مناسب برای محصول و خدمات خود بنویسند زیرا این کار نیازمند تجربه هایی است که این افراد هنوز به آن ها دست نیافته اند.

 

برای همین توصیه می‌کنیم که اگر یک متن تبلیغاتی مناسب برای محصولات و یا خدمات خود نیاز دارید آن را به یک شرکت معتبر در زمینه تبلیغ نویسی و دیجیتال مارکتینگ ارائه دهید تا به بهترین وجه آن را برای شما آماده نمایند.

 

 

تبلیغ نویسی در دنیای وب تنها بر اساس توضیح نویسی و ارائه آگاهی در مورد محصولات نمی باشد بلکه در تبلیغ نویسی شما باید مطالبی پیرامون اصول پایه ی سئو را نیز بدانید تا بتوانید مطالبی را که می نویسید برای موتور های جستجوگر مانند گوگل ، یاهو و بینگ نیز مناسب باشد.

 

این امر سبب می شود تا موتور ها جستجو ورودی های بیشتری به مطالب شما بدهند و خود مطالب میزان قابل توجهی بازدیدکننده برای شما دریافت کنند.

 

چنانچه شما نتوانید اصولی را در صفحه محصولات خود بگنجانید قادر نخواهید بود تا در نتایج گوگل رتبه مناسبی را کسب کنید و همین امر میزان ورودی های شما را کاهش می دهد. به عنوان آخرین نکته همواره سعی کنید قبل از انتشار متن تبلیغاتی خود کیفیت آن را بسنجید یکی از راه های فهم میزان کیفیت و کاربر پسندی یک مطلب تست A/B می باشد.

 

 

در این تست ۲ صفحه ی همسان برای تبلیغ تولید می‌شود که در هرکدام یک متن تبلیغاتی (با تغییرات مد نظر و اندک) نمایش داده می شود و رفتار کاربران در هر دو صفحه بررسی می‌شود  و مشخص می شود که کدام صفحه نرخ تبدیل بهتری دارد و یا کدام توضیحات بهتر کاربر را جذب می کند این امر سبب می شود تا بهترین متن را برای محصول خود انتخاب نمایید.

 

 

 

نتیجه گیری :

علاوه بر این توضیحات یک محصول نمی‌تواند محدود به این متن خالی باشد بلکه می بایست برای آن تصاویر ویدیو و در موارد لازم گرافیک و اعداد و ارقام و آمار نیز ذکر شود این امر نه تنها  اهمیت مطلب را  از دید گوگل افزایش می دهد بلکه سبب می شود تا میزان ترغیب سازی و اعتماد به محصولات و خدمات شما افزایش یافته و نرخ تبدیل شما نیز چند برابر شود.

 

 

رعایت این نکات در قالب یک مسیر مشخص نیازمند تجربه و مهارت است چراکه در مواردی خاص ارائه تصویر و فیلم نه تنها سبب افزایش نرخ تبدیل نمی شود بلکه برعکس بر روی نرخ تبدیل شما تاثیر منفی دارد لذا چنانچه بر روی کیفیت کارتان حساس هستید و می خواهید بیشترین نتیجه را دریافت کنید توصیه می کنیم تا در زمنیه ی تبلیغ نویسی از خدمات تبلیغ نویسی وب سایت ویلگول مشاوره و کمک دریافت نمایید.

 

[kt_blog2 categories=”71″]